ikinci el forklift alanlar | 2. el forklift alan yerler | 2. el forklift sat
Forklift Markaları
Yazar: - 04 Mayıs 2020
188
0

Forkliftler fabrikalarda, depolarda, iş yerlerinde ve diğer bütün yük taşınması gereken yerlerde hayati öneme sahiptir. Yüz yılı aşkın süredir insan gücüyle taşınması mümkün olmayan ya da zaman alan pek çok taşıma, forkliftler sayesinde yapılmakta, enerjiden, zamandan, emekten, maddiyattan tasarruf elde edilmekte.

Forkliftler teknoloji ile birlikte gelişen iş makinalarıdır. Zaman içerisinde donanımları, özellikleri, aksesuarları sürekli iyileştirilmekte, farklı modeller geliştirilerek daha fazla alanda kullanılabilir ürünler ortaya çıkarılmaktadır. Dolayısıyla forklift markaları sürekli yeni arayışlarda olup insanların daha rahat kullanacağı, daha seri hareket kabiliyeti olan, daha az yakıt tüketen forkliftler geliştirmektedir.

Eski Forklift Alanlar

Forklift markaları oldukça fazladır. En çok bilinenler Kion, Komatsu, Jungheinrich, Clark, BT, TCM Lift Truscks, Komatsu, Hyster, Linde, Yale, Nissan, Toyota, Mitsubishi, Volvas Limited, Nichiyu bulunmaktadır. Elbette bu markaların birden çok modeli vardır ve bu forklift modelleri, güçleri açısından, asansör tiplerinden, rampa çıkabilme kapasitelerinden, dönüş kapasitelerinden, lastik türlerinden, Tonajlarından, ataşmanlarından, vardiyalarından, aksesuar detaylarından farklılık göstermektedirler.

İşletmeler, kurumlar zaman zaman yeni forkliftler satın almak ya da kullanım ömrünü tamamlamış forkliftleri ellerinden çıkarmak isterler. Bu yüzden de eski forklift alan yerler arayışına girerler. Firmamız uzun yıllardır bu alanda profesyonel hizmet veriyor. Marka ve modeli her ne olursa olsun elinizdeki forkliftleri satmak için bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

İkinci El Forklift Fiyatları

Forklift markaları birbirinden farklı olduğu gibi forklift fiyatları da birbirinden farklıdır. Makinaların fiyatları üzerinde pek çok etken bulunuyor. Bunlar arasında özellikle marka, model, özellikler, aksesuarlar, makinanın durumu, donanımları öne çıkıyor. Firmamız alışverişlerinde daima en iyi fiyat garantisi sunmakta, değerinde fiyat teklifi yaparak makinalarınızın fiyatını ona göre teklif etmektedir.

Farikanızdaki, deponuzdaki, hangarınızdaki ve diğer bütün forkliftinizin satışında bizler çok yakınınızda bulunuyoruz. Dilerseniz sayfamızdaki iletişim formunda bize ulaşabilir ya da irtibat numaralarımızdan arayabilirsiniz. Makinalarınızın resimlerini ve bilgilerini gönderdiğiniz taktirde ekspertizlerimiz incelemeyi yapacak, kısa sürede dönüş sağlayacaklardır. Daha sonra da gelip yerinden teslim alma işlemlerimiz gerçekleşecek, bütün nakliye işlemleri firmamıza ait olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Call Now ButtonFORKLİFTÇİYE TELEFON ET