ikinci el forklift alanlar | 2. el forklift alan yerler | 2. el forklift sat
İkinci El Dizel Forklift Alanlar
Yazar: - 05 Mayıs 2020
236
0

En yaygın forklift çeşidi olan dizel forkliftler geniş kullanım alanına sahiptir. Dizel forkliftler daha ağır yükleri taşımak için tercih edilmektedir. Ağır yüklerin taşınmasında kullanılan dizel forkliftler ile insan gücünden ve zamandan tasarruf sağlanır. Dizel forkliftlerin özellikleri ise şu şekildedir;

  • En az 1 ton ağırlık taşıyabilir.
  • En fazla 45 ton ağırlık taşıyabilir.
  • 7 metre yüksekliğe kadar yük kaldırma özelliğine sahiptir.

İş sahasında büyük kolaylık sağlayan dizel forkliftleri ikinci el olarak sizlerden alıyoruz. Kullandığınız ve satmak istediğiniz dizel forkliftleri firmamızla iletişime geçerek satabilirsiniz. İkinci el dizel forklift alanlar arasında verdiğimiz hizmetle sizlere doğru ve güvenilir fiyat teklifinde bulunduğumuza emin olabilirsiniz.

İkinci El Forklift Fiyatları

Satmak istediğiniz dizel forkliftler için öncelikle fiyat araştırması yapmalısınız. İkinci el forklift alan firmaların sayısı çok bulunmamaktadır. Bu firmalar arasında sizin için en doğru fiyatı sunan firma olarak ikinci el dizel forklift alanlar arasında ön plana çıkıyoruz. İstanbul’da vermiş olduğumuz hizmet doğrultusunda isterseniz adresinize gelerek satmak istediğiniz forklifti değerlendiriyoruz.

Dizel forkliftin ağırlık kaldırma kapasitesi, kullanım durumu ve özellikleri göz önünde bulundurulduğu zaman sizin için fiyat teklifinde bulunuyoruz. Kullanmadığınız veya yenilemek istediğiniz forkliftler için mutlaka bizimle iletişime geçiniz. Elinizde bulunan dizel forklifti bize satarak maddi anlamda kazanç sağlamış olacaksınız.

Forklift Markaları

Geçmişten günümüze forklift kullanımında birçok yenilik ve değişim yaşandı. Bu yenilik ve değişim doğrultusunda farklı markalar tarafından forklift üretimi devam etti. Dizel forklift ise farklı özelliklerde farklı markalar tarafından üretilmeye devam ediyor. 2. el dizel forklift alanlar arasında verdiğimiz hizmet doğrultusunda kullandığınız ve satmak istediğiniz tüm dizel forkliftleri alıyoruz. Firma olarak geniş kapsamlı hizmet vererek ikinci el forklift alımında marka kısıtlaması yapmıyoruz. Tüm marka ve özelliklerdeki forkliftler için fiyat verebiliyoruz.

Satmak istediğiniz forklift için bizimle iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Ekibimiz, bulunduğunuz adrese gelerek gerekli işlemleri tamamlıyor ve ikinci el dizel forkliftinizi satın alıyor. Kullandığınız forklifti en doğru fiyatlarla bize satabilir, maddi kazanç sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Call Now ButtonFORKLİFTÇİYE TELEFON ET